Preskočiť na obsah

Starožitnícke a gazdovské trhy 2024 na výstavisku Agrokomplex v Nitre

V srdci Slovenska, v priestoroch renomovaného výstaviska Agrokomplex v Nitre, sa v roku 2024 opäť uskutoční jedinečné podujatie, ktoré je lákadlom pre všetkých priaznivcov histórie, umenia, zberateľstva a tradičnej kultúry. Starožitnícke a gazdovské trhy, organizované spoločnosťou ANTIK FLOWER v spolupráci s Agrokomplexom, predstavujú výnimočnú príležitosť nielen pre zberateľov a nadšencov starožitností, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá má záujem o históriu a chce stráviť príjemné chvíle v prostredí plnom unikátnych predmetov a tradičných gazdovských výrobkov.

Burza starožitností ponúka široký sortiment predmetov, ktoré oslovujú nielen zberateľov, ale aj tých, ktorí hľadajú originálne a autentické kúsky do svojho domova. Návštevníci majú možnosť vybrať si z bohatej ponuky mincí, známok, odznakov, obrazov, keramiky, porcelánu, nábytku a mnohých ďalších vzácnych predmetov. Tieto trhy sú ideálnym miestom pre každého, kto obdivuje krásu a históriu, a poskytujú jedinečnú príležitosť nájsť skutočné umenie a remeselnícke diela, ktoré prekročili hranice času.

Okrem toho, gazdovské trhy prinášajú kúsok tradičnej slovenskej kultúry prostredníctvom domácich výrobkov, regionálnych špecialít a sezónnych pochúťok. Toto spojenie starožitného a gazdovského elementu vytvára nezabudnuteľnú atmosféru, kde sa história stretáva so súčasnosťou a kde každý návštevník môže objaviť niečo, čo osloví jeho srdce.

Starožitnícke a gazdovské trhy 2024: Termíny a praktické informácie

Starožitnícke a Gazdovské trhy 2024 sa budú konať v nasledujúcich termínoch: 20. januára, 16. marca, 18. mája, 21. septembra a 16. novembra. Miestom konania je Agrokomplex Nitra, Pavilón N, so vstupom cez bránu B2 na Akademickej ulici. Vstupné na trhy je stanovené na symbolickú sumu 3€, rovnako ako aj parkovné. Pre záujemcov o prenájom stola je cena stanovená na 6€.

Otváracie hodiny pre návštevníkov sú od 7:30 do 12:00 hod., čo poskytuje dostatok času na prehliadku a nákup. Tieto trhy predstavujú ideálnu príležitosť pre rodinný výlet, kde môžete zažiť neopakovateľnú atmosféru, stretnúť sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi a nájsť unikátne kúsky, ktoré obohatia váš domov alebo zbierku. Nechajte sa vtiahnuť do sveta, kde minulosť hovorí príbehmi prostredníctvom predmetov, ktoré boli svedkami iných čias. Starožitnícke a Gazdovské trhy v Nitre sú miestom, kde sa história stáva súčasťou vášho života.

Všetky informácie nájdete na stránke Agrokomplex

Prečítajte si tiež